فروش منابع جدید زبان انگلیسی آزمون ارشد وزارت بهداشت

فروش منابع جدید زبان انگلیسی آزمون ارشد وزارت بهداشت به همراه راهنمای فارسی در فروشگاه سایت علوم پزشکی آغاز شد. علت فروش منابع جدید اعلام شده برای کنکور ارشد وزارت بهداشت در سایت علوم پزشکی این است که این کتابها در بیشتر کتابفروشی های شهرستانها و حتی در تهران، به سختی یافت می شوند و یا بطور کامل و بهمراه راهنما یافت نمی شوند. حتی در انبار کتابفروشی سایت  ما نیز، این کتابها به تعداد محدود موجود است. در هر صورت سعی کردیم با فراهم آوردن سری کامل این کتابها به همراه راهنمای فارسی، وقت و انرژزی شما برای پیدا کردن منابع جدید اعلام شده از دست نرود. لیست کتاب های جدید شامل موارد زیر است:

۱: یکی اولین کتابهای مورد تاکید وزارت بهداشت ۴ جلد کتاب Active Skills for Reading است که به همراه راهنمای کامل فارسی سه جلد اول در معرض فروش قرار داده شد. لازم بذکر است راهنمای فارسی این کتابها را به همراه کتاب اصلی، در کمتر جایی یافت می شود. وجود راهنمای فارسی (برای جلدهای اول دوم و سوم) باعث می شود مرور این کتابها(Active) که به عنوان گزینه اول در بین منابع اعلام شده دیده می شود، به راحتی امکان پذیر گردد. بطوریکه سرعت خواندن شما بواسطه وجود راهنمای ترجمه شده، چند برابر خواهد شد.

۲: کتاب زبان انگلیسی برای دانشجویان رشته پزشکی یا Atai, M.R. Shoja, J. Kafshgarsouteh, M. and Zolghadri, M. English for the Students of Medicine. Tehran: SAMT. 2013 تالیف محمود رضا عطایی ، لیلا شجاع ، معصومه کفشگر سوته ، ماندانا ذوالقدری

در روزهای بعدی سایر کتابهای اعلام شده وزارت بهداشت در فروشگاه علوم پزشکی قرار خواهد گرفت.

همانگونه که می دانید منابع درس زبان ویژه کنکور كارشناسي ارشد پزشكي سال ۹۳ تغییر یافت و طراحان سوال منابع دیگری را برای مطالعه داوطلبان کنکور معرفی کردند. طبیعتا اعلام منابع جدید برای درس زبان، نشان دهنده این است که رفرنس های معرفی شده می تواند در آزمون ارشد ۹۳ به بعد مورد سوال قرار گیرد و احتمالا برخی متون این کتاب ها عینا در سوالات مطرح شود همچنانکه در سالهای ابتدایی که سری کتابهای Develloping skills به عنوان منبع توصیه شد، چند متن از این کتابها بصورت دست نخورده در سالهای ابتدایی پس از اعلام این کتابها، در کنکور اصلی آورده شد! بطوریکه افرادی که قبل از آزمون با این متون برخورد داشتند، در روز آزمون به راحتی از پس پاسخگویی مطالب برآمدند. لذا توصیه اکید ما(به عنوان مشاور) این است که حداقل یکبار هم که شده متون موجود در رفرنس های جدید اعلام شده را مطالعه کنید. تا بعد از کنکور پشیمانی به سراغ شما نیاید.

جهت خرید کتاب های Active Skills for Reading  بر روی اینجا کلیک کنید.

جهت خرید کتاب English for the Students of Medicine بر روی اینجا کلیک کنید.

جهت خرید کتاب Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing  بر روی اینجا کلیک کنید.

جهت رفاه حال کاربران، خرید به روشهای آنلاین(پرداخت اینترنتی)، انتقال کارت به کارت(خودپرداز) و یا فیش بانکی(حضور دربانک) امکانپذیر است.

کتاب های فروشگاه به کلیه نقاط کشور و از طریق پست پیشتاز قابل ارسال است.

Active Skills for Reading 1   Active Skills for Reading 3

Active Skills for Reading 2   Active Skills for Reading 4

Atai, M.R. Shoja, J. Kafshgarsouteh, M. and Zolghadri, M. English for the Students of Medicine. Tehran: SAMT. 2013

academic-encounters-reading-skills-human-behavior

در آینده رفرنس باقیمانده اعلام شده از سوی وزارت بهداشت(منابع ارشد ۹۳) در فروشگاه همین سایت قرار داده خواهد شد:

KIRN, e. and Hartman, P. Interaction: Reading. McGraw-Hill. 2007

لازم بذکر است کتابی خلاصه شده از این کتاب و سایر رفرنس های معرفی شده از سوی وزارت بهداشت در سال ۹۳ به قلم چند تن از نویسندگان در حال آماده سازی است که بزودی از طریق سایت علوم پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *