دانلود رایگان نرم افزار EndNote (Full ) ورژن های X3 و X4

th

برنامه EndNote  در حال حاضر یکی از کاربردی ترین برنامه هایی است که اکثر دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید جهت نگارش مقالات، پایان نامه و… از آن استفاده می کنند. امکانات این نرم افزار آنقدر مهم و کاربردی هستند که وجود آن در کامپیوتر یک دانشجو یا استاد، از نان شب هم واجبتر می باشد!

شاید تا به حال به این موضوع بر خورد کرده باشید که در نگارش پایان نامه و یا مقاله خود نیاز به قرار دادن منابع مورد استفاده در انتهای متن دارید . اگر با نرم افزاری مشابه Endnote کار نکنید ، مجبور خواهید شد که به تنهایی بعد از شماره گذاری در درون متن اصلی ، منبع را به فرمتی خاص(مورد نظر دانشگاه و یا ژورنالها و…) در انتهای متن به صورت دست نویس وارد کنید . نرم افزار Endnote با ایجاد یک بانک اطلاعاتی از مجموعه منابع مورد استفاده شما این کار را به صورت خودکار انجام خواهد داد . این موضوع هنگامی اهمیت ویژه ای پیدا می کنه که تعداد منابع مورد استفاده شما زیاد بوده و یا برای مثال در نگارش مقاله مجبور باشید که مقاله را برای چند مجله معتبر ارسال کنید که فرمت نگارش منابع برای هر یک از آنها متفاوت است. تصور کنید اگر قرار باشد با عوض کردن ژورنال مورد نظر جهت ارسال مقاله، بخواهید مقاله خود را مطابق فرمت ژورنال جدید درآورید کاری بسیار طاقت فرسا خواهد بود.

کاربرد بسیار مهم تری که بسیاری از دوستان از آن غافلند این است که شما می توانید جستجوهای پژوهشی خود را به جای جستجو در سایتها، از درون برنامه EndNote انجام دهید که بسیار جذاب تر است.  مزیت این نوع جستجو در این است که در انتها چکیده تمامی مقالات مورد جستجوی شما در رایانه شما قرار می گیرند و شما در مواقع نداشتن اینترنت می توانید در میان آن همه چکیده مقاله(شاید هزاران چکیده!) جستجو کنید. کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و درون نرم افزار word قرار می گیرد تا بتوانید هنگام تایپ مقاله یا پایان نامه، به آن دسترسی راحت تری داشته باشید.

اینها تنها چند نمونه از امکانات مفید این نرم افزار بود که بطور اجمالی ذکر شد. علاوه بر فایل دانلود نرم افزار، جهت آشنایی بیشتر چند فایل آموزشی فارسی قابل دانلود نیز برای شما قرار داده شده است تا بتوانید به بهترین نحو از این برنامه استفاده کنید.

جهت دانلود نسخه فول و رایگان نرم افزار کامل، به یکی از لینک های زیر مراجعه نمایید:

دانلود نرم افزار EndNote ورژن X4 (همراه با فایل کرک)حجم ۶۵ مگابایت

دانلود نرم افزار EndNote ورژن X3 (همراه با Username و Password): حجم ۶۰ مگابایت(رمز فایل برای باز شدن: www.oloompezeshki.com)

دانلود نرم افزار EndNote ورژن X4 (بدون نیاز به نصب: Portabe) حجم ۶۴ مگابایت

دانلود نرم افزار EndNote ورژن X3 (بدون نیاز به نصب: Portabe) حجم ۴۸ مگابایت

 

فایلهای آموزشی نرم افزار:

دانلود فایل آموزشی PDF (آموزش از سوی دانشگاه فردوسی مشهد۱۳۸۷) حجم ۳ مگابایت

دانلود فایل آموزشی PDF (آموزش از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز۱۳۸۷) حجم ۲٫۵ مگابایت

مقالات مرتبط

1 نظر

  • لينك ها كار نميكنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *