منابع کنکور ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۰

منابع کنکور ارشد مدیریت توانبخشی ۱۴۰۰

منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت توانبخشی مرجعی برای طراحی سؤالات این آزمون است. هدف از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی جذب دانشجو و تربیت افراد متخصص در زمینه این رشته است.

منابع این آزمون نیز با این هدف در اختیار داوطلب قرار می‌گیرند تا آن را از مرجع اصلی طراحی سؤالات یا سطح  سؤالات آزمون مطلع سازند. این منابع می‌توانند به‌عنوان درسنامه برای مطالعه آزمون ارشد توانبخشی نیز مورد استفاده قرار بگیرند. قرار دادن کتاب‌ها و منابع معرفی شده از سوی وزارت بهداشت در برنامه مطالعه داوطلب می‌تواند تضمینی برای کسب رتبه مطلوب در این آزمون باشد.

به‌علاوه داوطلب می‌تواند با اطلاع از این منابع برای برنامه‌ریزی و مطالعه برای کنکور ارشد مدیریت توانبخشی کتاب‌های کمک آموزشی نیز تهیه کند. از همین رو این منابع را در قالب جدول برای شما قید کرده‌ایم تا داوطلبان بتوانند از منابع این کنکور مطلع شوند. در عین حال نیز لینک دانلود رایگان نمونه سؤالات کنکور ارشد مدیریت توانبخشی را نیز در این بخش قرار داده‌ایم تا داوطلب بتواند با بررسی منابع و نمونه سؤالات، بهترین برنامه‌ریزی را برای قبولی در این آزمون داشته باشد.

کارشناسی ارشد مديريت توانبخشی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

منابع اعلام‌ شده از سوی وزارت بهداشت مديريت ۱- سازمان و مديريت: از تئوري تا عمل – دكتر مهدي ايران نژاد پاريزي و پرويز ساسان گهر
۲- مباني مديريت – استيفن رابينز و ديويددي سنزو، ترجمه دكترسيدمحمداعرابي و همكاران
۳- مدیریت توانبخشی از تئوری تا عمل (بخش دوم از فصل دهم تا آخر) دکتر سیدحبیب‌اله کواری، دکتر محمد کمالی
اصول توان‌بخشی ۱- مباني توان‌بخشی – دكتر ميرخاني
۲- توان‌بخشی گروه‌های خاص، با تأکید بر خدمات مددكاري اجتماعي – تألیف حميدرضا كريمي درمنی، آخرین چاپ
۳- مباني پرستاري توان‌بخشی – فرحناز محمدي شاه بلاغی
۴- مدیریت توانبخشی از تئوری تا عمل (بخش اول از فصل اول تا نهم) – تألیف سید حبیب‌اله کواری،‌دکتر محمد کمالی
زبان عمومی  منابع اعلام شده توسط وزارت بهداشت – کتاب زبان انگلیسی ۹۰ پلاس – منبع توصیه شده صفر تا صد زبان انگلیسی – جعبه‌ی سیاه زبان ارشد علوم پزشکی

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *