نمونه کارنامه های قبول شدگان آزمون ارشد بیوتکنولوژی پزشکی ۹۲

medical-biotechnology

نمونه کارنامه های قبول شدگان آزمون ارشد بیوتکنولوژی پزشکی ۹۲ کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سایت قرار داده شد. در هفته های آتی کارنامه هاي دیگر نفرات برتر آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ بر روی سایت قرار می گیرد.

ارزش کارنامه های کنکور ارشد رشته بیوتکنولوژی پزشکی یا زیست فناوری پزشکی زمانی مشخص می شود که شما هنگام تست زدن برای دروس این رشته، دائما از خود این سوال را می پرسید که آیا درصد من به درصد قبول شدگان نزدیک است یا خیر؟ با توجه به اینکه بسیاری از داوطلبان آزمون سال بعد برای رشته بیوتکنولوژی پزشکی ، از هیچ کجا نمی توانند به درصدهای زده شده قبول شدگان در آزمون کارشناسی ارشد سال قبل دسترسی داشته باشند، تصمیم گرفتیم به عنوان تنها سایت اینترنتی، به داوطلبان آزمون سال بعد کمک کرده تا شما دیدگاه درستی نسبت به حداقل و حداکثر درصد لازم برای هر درس در کنکور داشته باشید. امیدواریم با خدمات رایگانی که می دهیم، گام کوچکی برای قبولی شما در سال بعد برداشته باشیم.

ضمنا از موسسه علوم پزشکی سنا که با در اختیار قرار دادن کارنامه برخی قبول شدگان خود باعث شد که حجم کارنامه های امسال در سایت علوم پزشکی چندبرابر شود و آنها نیز در این کار معنوی مشارکت کردند صمیمانه کمال تشکر را داریم.

کارنامه رتبه ۶ بیوتکنولوژی پزشکی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال۹۲

کارنامه رتبه ۸ بیوتکنولوژی پزشکی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال۹۲

کارنامه رتبه ۱۲ بیوتکنولوژی پزشکی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال۹۲

کارنامه رتبه ۱۵ بیوتکنولوژی پزشکی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال۹۲

کارنامه رتبه ۱۷ بیوتکنولوژی پزشکی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال۹۲

کارنامه رتبه ۲۲ بیوتکنولوژی پزشکی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال۹۲

کارنامه رتبه ۲۴ بیوتکنولوژی پزشکی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال۹۲

کارنامه رتبه ۸۲ بیوتکنولوژی پزشکی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال۹۲

توجه مهم: فایل های دانلود شده را می بایست با برنامه Adobe Reader ورژن ۹ (و بالاتر) باز کنید در غیر اینصورت به احتمال زیاد فایل ها باز نخواهند شد و یا نیاز به رمز خواهند داشت(در حالیکه رمزی در کار نیست).

از طریق لینک بیوتکنولوژی پزشکی علاوه بر نمونه کارنامه های قبول شدگان آزمون کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی پزشکی، شما می توانید دفترچه سوالات کنکور ارشد بیوتکنولوژی پزشکی یا زیست فناوری پزشکی در سالهای اخیر را بصورت رایگان دریافت کنید. همچنین می توانید به لیست منابع توصیه شده توسط نفرات برتر این رشته دسترسی داشته باشید و از طریق تکمیل فرم مشاوره رایگان با نفرات برتر کارشناسی ارشد رشته زیست فناوری پزشکی ، بصورت تلفنی با آنها در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *