بهترین منابع برای قبولی کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی یا پزشکی

کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی

بهترین منابع برای قبولی کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی یا پزشکی

 

بهترین منابع برای قبولی کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی یا پزشکی را بشنوید از زبان رتبه ۲ سال ۹۶-۹۷ در سایت جامعه مجازی علوم پزشکی. کلیه منابع و کتاب های اعلام شده در این مطلب بصورت خلاصه ذکر شده و حواشی مصاحبه با ایشان در مقاله دیگری آورده شده است:

منابع برای درس ژنتیک: کتاب ژنتیک امری آخرین ویرایش به همراه ژنتیک پزشکی در هزاره سوم + تست های سال های گذشته + کتاب سوالات تالیفی دکتر علی ذکری

برای درس زیست شناسی لودیش منابع که مطالعه کردم شامل آخرین ویرایش از کتاب سلولی و مولکولی لودیش (متون و تیترهای بولد بیشتر مطالعه شود) + کتاب تست بانک سوالات زیست سلولی و مولکولی

منبع درس بیوشیمی عبارت است از جزوه بیوشیمی دکتر منیره ملکی  + کتاب تست گنجینه جامع سوالات بیوشیمی

شرکت در آزمون آزمایشی را بسیار برای کم شدن خطا و اطلاع از تراز رقبای کنکور توصیه می کنم. برای من که بسیار تاثیر گذار بود چون در آزمون های سنا متوجه شدم درصد درس ژنتیک من دیگر نیازی به افزایش ندارد(در آزمون های آخر رتبه من در آن درس ۱ می شد) ولی در درس بیوشیمی از بقیه رقبا عقب ترم و رتبه خوبی کسب نمی کردم. اگر بواسطه رتبه دروس و تراز دروس درکارنامه از این موضوع مطلع نمیشدم شاید درصد بیوشیمی کمتری می زدم و رتبه من پایین تر می شد.

جهت مشاهده سایر مصاحبه ها و اطلاع از بهترین منابع برای قبولی در ژنتیک پزشکی یا انسانی وزارت بهداشت و همچنین منابع کنکور ارشد سایر رشته های وزارت بهداشت به سایت علوم پزشکی دات کام مراجعه فرمایید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *